7
edits
| Line 43: | Line 43: | ||
|'''Domain''' | |'''Domain''' | ||
|'''Save''' | |'''Save''' | ||
|'''Option''' | |||
|- | |- | ||
| Line 50: | Line 51: | ||
|time | |time | ||
| Display only | | Display only | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 57: | Line 59: | ||
|time | |time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 64: | Line 67: | ||
|Angle | |Angle | ||
|Yes | |Yes | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 71: | Line 75: | ||
| | | | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 78: | Line 83: | ||
| | | | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 85: | Line 91: | ||
| | | | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 92: | Line 99: | ||
| | | | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 99: | Line 107: | ||
| | | | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 106: | Line 115: | ||
| | | | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 113: | Line 123: | ||
| | | | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 120: | Line 131: | ||
|time | |time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 127: | Line 139: | ||
|angle | |angle | ||
|Yes | |Yes | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 134: | Line 147: | ||
|time | |time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 141: | Line 155: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 148: | Line 163: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 155: | Line 171: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 162: | Line 179: | ||
| | | | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT / CBT | |||
|- | |- | ||
| Line 169: | Line 187: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| XFT | |||
|- | |- | ||
| Line 176: | Line 195: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| XFT | |||
|- | |- | ||
| Line 183: | Line 203: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| XFT | |||
|- | |- | ||
| Line 190: | Line 211: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| XFT | |||
|- | |- | ||
| Line 197: | Line 219: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| XFT | |||
|- | |- | ||
| Line 204: | Line 227: | ||
|time | |time | ||
| Display only | | Display only | ||
| CBT | |||
|- | |- | ||
| Line 211: | Line 235: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 218: | Line 243: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 225: | Line 251: | ||
|Time Vs. time | |Time Vs. time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT | |||
|- | |- | ||
| Line 232: | Line 259: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 239: | Line 267: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 246: | Line 275: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 253: | Line 283: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 260: | Line 291: | ||
|spectral | |spectral | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 267: | Line 299: | ||
| | | | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 274: | Line 307: | ||
|time | |time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 281: | Line 315: | ||
|time | |time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 288: | Line 323: | ||
|time | |time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 295: | Line 331: | ||
|time | |time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 302: | Line 339: | ||
|time | |time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 309: | Line 347: | ||
|time | |time | ||
| Yes | | Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 316: | Line 355: | ||
|Quefrency | |Quefrency | ||
|Yes | |Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 323: | Line 363: | ||
|Quefrency | |Quefrency | ||
|Yes | |Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 330: | Line 371: | ||
|Quefrency | |Quefrency | ||
|Yes | |Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |- | ||
| Line 337: | Line 379: | ||
|Quefrency | |Quefrency | ||
|Yes | |Yes | ||
| FFT-Diag | |||
|- | |||
|Row Orbit | |||
|(Resolution-1)*2,56 | |||
|2D | |||
|Time Vs. time | |||
| Yes | |||
| N/A | |||
|- | |||
|Synthetized Orbit | |||
|(Resolution-1)*2,56 | |||
|2D | |||
|Time Vs. time | |||
| Yes | |||
| N/A | |||
|}<br clear="all"> | |}<br clear="all"> | ||