Difference between revisions of "NVGate"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  11:57, 7 January 2022
Line 48: Line 48:
|-
|-
| [[File:GoToR.png|link=http://wiki.oros.com/mediawiki/index.php/NVGate_Software_overview#GoToResult]][[NVGate_Software_overview#Starting_NVGate|Start GoToResult]]
| [[File:GoToR.png|link=http://wiki.oros.com/mediawiki/index.php/NVGate_Software_overview#GoToResult]][[NVGate_Software_overview#Starting_NVGate|Start GoToResult]]
|-
|[[File:Reports_Tools_Ribbons_486.png]]
|-
|-
| [[File:PA_icone.png|25px]] [[NVGate Post Analysis|Post Analyze]]
| [[File:PA_icone.png|25px]] [[NVGate Post Analysis|Post Analyze]]

Navigation menu