9,121
edits
| Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Reports_Tools_Ribbons_255.png|25px]] [[NVGate_Transducer_and_Calibration|Transducer and Calibration]] | | [[File:Reports_Tools_Ribbons_255.png|25px]] [[NVGate_Transducer_and_Calibration|Transducer and Calibration]] | ||
|- | |||
|[[File:REF-MAN VOL1 Analyzer Settings Browser wiki partA 10.png]] [[NVGate Virtual Input|Virtual Input]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_11.png]] [[NVGate Output Signals|Output Signals]] | | [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_11.png]] [[NVGate Output Signals|Output Signals]] | ||
| Line 73: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_11.png]] [[NVGate_Tachometer|Tachometer]] | | [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_11.png]] [[NVGate_Tachometer|Tachometer]] | ||
|} </li> | |} </li> | ||
| Line 103: | Line 99: | ||
| [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_13.png]] [[NVGate_Waterfall|Waterfall]] | | [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_13.png]] [[NVGate_Waterfall|Waterfall]] | ||
|- | |- | ||
|[[NVGate_Time_windows|Force / response windows]] | |||
|- | |||
|[[NVGate Torsional|Torsional Analysis]] | |||
|} </li> | |} </li> | ||