Difference between revisions of "NVGate"

Jump to navigation Jump to search
3 bytes removed ,  11:36, 7 January 2022
Line 65: Line 65:
|-
|-
| [[File:Reports_Tools_Ribbons_255.png|25px]] [[NVGate_Transducer_and_Calibration|Transducer and Calibration]]
| [[File:Reports_Tools_Ribbons_255.png|25px]] [[NVGate_Transducer_and_Calibration|Transducer and Calibration]]
|-
|[[File:REF-MAN VOL1 Analyzer Settings Browser wiki partA 10.png]] [[NVGate Virtual Input|Virtual Input]]
|-
|-
| [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_11.png]] [[NVGate Output Signals|Output Signals]]
| [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_11.png]] [[NVGate Output Signals|Output Signals]]
Line 73: Line 75:
|-
|-
| [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_11.png]] [[NVGate_Tachometer|Tachometer]]
| [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_11.png]] [[NVGate_Tachometer|Tachometer]]
|-
|[[File:REF-MAN VOL1 Analyzer Settings Browser wiki partA 10.png]] [[NVGate Virtual Input|Virtual Input]]
|-
|[[NVGate_Time_windows|Force / response windows]]
|-
|[[NVGate Torsional|Torsional Analysis]]
|} </li>
|} </li>


Line 103: Line 99:
| [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_13.png]] [[NVGate_Waterfall|Waterfall]]
| [[File:REF-MAN_VOL1_Analyzer_Settings_Browser_wiki_partA_13.png]] [[NVGate_Waterfall|Waterfall]]
|-
|-
|[[NVGate_Time_windows|Force / response windows]]
|-
|[[NVGate Torsional|Torsional Analysis]]
|} </li>
|} </li>


Navigation menu