9,121
edits
| Line 5: | Line 5: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! | ! Sampling Frequency in kHz !! Number of SPU per DSP | ||
|- | |- | ||
| Example || Example | |||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | | Example || Example | ||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example | |||
|} | |} | ||