Difference between revisions of "NVGate"

Jump to navigation Jump to search
48 bytes removed ,  11:34, 7 January 2022
Line 50: Line 50:
|-
|-
| [[File:PA_icone.png|25px]] [[NVGate Post Analysis|Post Analyze]]
| [[File:PA_icone.png|25px]] [[NVGate Post Analysis|Post Analyze]]
|-
| [[NVGate D-Rec|D-Rec : record without PC]]
|-
|-
|[[File:Save_i.png|25px]][[NVGate_Ribbons:_Measurement_Tab#Save_setup_tab|Save setup]]
|[[File:Save_i.png|25px]][[NVGate_Ribbons:_Measurement_Tab#Save_setup_tab|Save setup]]

Navigation menu