1,042
edits
| Line 11: | Line 11: | ||
[[File:Analysis_player_2022.PNG|300px]] | [[File:Analysis_player_2022.PNG|300px]] | ||
{|border="0" cellspacing="0" cellpadding="4" width="100%" align="center" | |||
|- | |||
|[[File:Analysis_recorder_settings_2022.PNG|30px]] | |||
| '''Connect tracks''': . | |||
|-valign="top" | |||
|[[File:Reports_Tools_Ribbons_276.png|25px]] | |||
| '''Record number''': | |||
|-valign="top" | |||
|[[File:Reports_Tools_Ribbons_276.png|25px]] | |||
| '''Player settings''': | |||
|-valign="top" | |||
|[[File:Reports_Tools_Ribbons_276.png|25px]] | |||
| '''Playback mode''': | |||
|-valign="top" | |||
|[[File:Reports_Tools_Ribbons_276.png|25px]] | |||
| '''Step''': | |||
|-valign="top" | |||
|[[File:Reports_Tools_Ribbons_276.png|25px]] | |||
| '''Plause/Cont.''': | |||
|}<br clear="all"> | |||
==Record group== | ==Record group== | ||